niedziela, 16 czerwca 2013

[119]

Czeeść! Dziś dużą cześć wolnego czasu spędziłam na dworze, przez co teraz jestem padnięta. Cóż, warto było. Zrobiłam nieco porządku na moim biurku, ale ostrzegam, tylko nieco. Chcielibyście posta z przemeblowaniem? Mam dużo do składania, a łańcuszek... Oj krucho z nim. Przed chwilą oglądałam jakiś niezły film na Polsacie, oglądał ktoś też? Po przebywaniu tych kilku godzin ze starymi znajomymi zdałam sobie z czegoś sprawę. Dzięki temu, że przeniosłam się do społecznej szkoły nadal jestem święta! Nie cięłam się, nie piłam, nie paliłam, nic! Do tego moja średnia jest dla niektórych jak bóstwo. W mojej klasie jest to niestety przeciętna średnia. Jak ogarniałam pokój, to zauważyłam jak dużo mam patyczków Fimo. Będziecie chcieli jakieś jeszcze w Candy? Zobaczymy kto wygra...
Wspaniała bransoletka, która szybko się rozleciała, cóż...

9 komentarzy:

 1. Ale świetna *O* Szkoda , że się rozleciała ;/

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetna bransoletka :) Ja chcę posta z przemeblowaniem :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Super bransoletka. Obserwuję.
  kocham-to-5.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Jak się rozleciała to składaj jeszcze raz, bo fajna jest :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Posta jak najbardziej, no i candy, zawsze chętnie ;) Piękny kolor bransoletki. Mój ulubiony <3 szkoda, że się zepsuła.

  OdpowiedzUsuń
 6. Ładna... W ogóle, ładne rzeczy robisz. Patrząc na nie, aż chce się wziąć modelinę do ręki i samodzielnie coś stworzyć. Chyba zaopatrzę się w FIMO :)
  Kiedy będziesz u Katarzyny?

  OdpowiedzUsuń