wtorek, 2 lipca 2013

[135]

Czeeść! Trzeci dzień na obozie! Zastanawialiście się kiedyś po co są te wszystkie części mowy nazwane, tryby czasownika, przypadki rzeczownika, itp.? Ja niedawno nad tym filozofowałam i stwierdziłam, że to bez sensu... Po chwili zdałam sobie sprawę, że może i ja bym sobie swobodnie bez tego żyła, ale jak jakiś obcokrajowiec by się uczył to niby mu to coś ułatwi. Bez tego by nie wiedział skąd to się bierze, czyli po prostu by nie zrozumiał. Znajdę tu jakąś bratnią duszę, która również jest uczulona na błędy ortograficzne? Oby. Życzę miłych wakacji, mam nadzieję, że dziś będę miała kajaki i ładną pogodę.
Dawno nie mieliście kwiatków, nie? :D
Tym bardziej bez środka!4 komentarze:

 1. Świetny kwiatuszek! Ja też kiedyś zastanawiałam się nad tym i w ramach protesu nie nauczyłam się tego na sprawdzian :)

  OdpowiedzUsuń
 2. fajny post ;))
  zapraszam do mnie:
  diylikeit.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetny ^^
  Też jestem na to uczulona ;__; Nienawidzę wręcz jak ktoś robi błędy ortograficzne :c albo gramatyczne ;/

  OdpowiedzUsuń
 4. Kwiatek fajny, ale na serio tak Cię interesuje jak kto pisze?? Moim zdaniem cała gramatyka polska jest bez sensu, a ludzie niech piszą jak chcą, bylebym zrozumiała przesłanie. Nie wierzę, że jak mówisz to zwracasz na to uwagę [większość ludzi mówi np. wziąść, a nie wziąć] ;D

  modelinowe0hobby.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń