wtorek, 24 lutego 2015

[229]

Cześć! Chciałam pisać posta w czwartek, ale.. Lvl sam się nie wbije. :D
Tak, przez grę zaniedbuję bloga. Dodatkowo gry na GG są wciągające - poker, statki, spadalec. Słabe wymówki prawda? Nie wiem, czy komuś chce się to czytać, ale chcę wstawić post w którym nie będzie samego "Cześć!" i zdjęcia. Nie podobają mi się takie posty. Już kiedyś to pisałam.
Mam kolegę, który ma nick Banan. Chciał, żebym mu coś ulepiła. Myślałam, myślałam i podczas przeglądania pinterest znalazłam tutorial na patyczek-banana. Przypomniałam sobie zalegającą od roku w szufladzie dużą fiolkę i miałam wizję wypełnienia jej małymi bananami. Kiedy fiolka była pełna został mi jeszcze dość duży kawałek patyczka. Zrobiłam większego banana. A jako, że niedawno kupiłam foremkę podstawy babeczki to nie mogło zabraknąć babeczki bananowej. Efekt?
Później dodałam jeszcze czarną wstążkę na szyjce buteleczki. Myślałam, że zrobię z tego breloczek, ale kolega chciał je po prostu do postawienia, stąd brak haczyków.

4 komentarze:

  1. Super Ci wyszły te mini banany :) Fajny pomysł na wypełnienie buteleczki :)

    OdpowiedzUsuń
  2. jaki świetny blog! podziwiam, na prawdę :) też kiedyś lepiłam, ale to chyba jednak nie mój konik. może Tobie się coś przyda? zapraszam ---> http://allegro.pl/show_item.php?item=5201244037 :)

    OdpowiedzUsuń